Oud besturen

27ste Bestuur

Shantanu Mahindra, Suzanne Voorn, Jean Verolme, Jolijn Hesen, Willem Prajitno.

‘Move Together’

26ste Bestuur

Collin Wagenmakers, Maaike Smits, Yvette Tordoir en Simone de Jong.

‘Feel Connected’ – ‘All dreams start with a first step’

25ste Bestuur

Steven Wintjes, Maaike Koopmans, Pepijn Pennings en Wendy van Hunnik.

‘Silver Stars’

24ste Bestuur

Robin Broos, Dave Janse, Sabrina Peters, Jason Palios en Steven Wintjes.

‘Dancing Dragons’

23ste Bestuur

Femke Straatman, Vincent van Dam, Dennis Gerritsen en Joanne Pek.

‘Cookies’

22ste Bestuur

Eric Creusen, Max Beving, Bram van Hoof, Thomas Houben en Stacy Schell.

‘Link’

21ste Bestuur

Bram Geron, Mike van der Heijden, Mike Feijs, Yvonka van Wijk en Linda Otten.

‘Passionate’

20ste Bestuur

Cynthia Koogje, Dave Janse, Daniel Bakker en Judith Muffels.

‘Dance is Life’

19e Bestuur

Mandy Loomans, Dennis van de Wouw, Chiel ten Hoope en Fianne Sips.

18e Bestuur

Jaap Pelt, Maartje van der Zanden en Carolien Lafeber.

17e Bestuur

Richard Mulder, Geesje Bargboer, Cora Verheijen en Roger Lahaije.

‘Movement’

16e Bestuur

Sander Dommers, Ilse Wognum, Victor Pelt, Maartje van der Zalm en Jonathan Mohnen.

‘Terpsichore’

15e Bestuur

Kenny Meesters, Felienne Hermans, Jaco van den Berg en Coen Loermans.

‘Hyper Actief’

14e Bestuur

Joppe Kroon, Cedric Stevens, Ilona Bijmans, Bart Hermans en Johnnie Leenders.

13e Bestuur

Dennis Ruts, Raymond Schmitz, Maikel van der Pol, Laura Peters en Richard Datema.

12e Bestuur

Martijn Jager, Liesbeth Olders, Susanne Hollander, Elsbeth Gommans en Mathijs Cuypers.

11e Bestuur

Willemijn Pouwels, Huub de Hesselle, Annemarie van Haren, Rachael Franssen en Silvia Wognum.

‘Inverse’

10e Bestuur

Marianne van de Putten, Mathijs Cuypers, Sveta Litvinova, Mennos van de Klundert en Ana-Maria Tintu.

9e Bestuur

Diego Lont, Ingrid Groenenberg, Jos Hulzink en Pieter Cuijpers.

8ste Bestuur

Namen onbekend.

7e Bestuur

Jaco van der Leeden, Danielle van Kasteren, Jeroen Paasschens, Paul Lubbers en Ronald Koster.

6e Bestuur

Paul Lubbers, Marjolein Gerritsen, Martine Maertzdorf en Bregje van Ginneken.

5e Bestuur

Bas Pierik, Ingrid Meeuwissen, Ronald Koster, Sandra Robben en Marieke Willems.

4e Bestuur

Erwin Frederiksen, Yolanda Koppejan, Paul Schepers, Margreta Hildering en Marcel van der Steen.

3e Bestuur

Gwendolyn Rijk, Nannette Kornman, Paul Gruijters, Ubbo Ubbens, Mark Vanhommerig en Stephan Eggermont.

2e Bestuur

Joost de Vries, Niels Ketelaars, Eric Brouwer, Chantal Woltering en Angelique Vugts.

1e Bestuur

Eduar Spelier, Anja Timmermans, Annete Steinbuch, Robert Cullen en Liesbeth Scholten.